نمای سنگ خشک
7 جولای 2018
لوور آلومینیومی
7 جولای 2018

ویژگی های سیستم frameless

  1. در این سیستم سطح نما توسط پروفیل های فولادی شبکه بندی میگردد و سپس فریم نما در درون این شبکه ها واقع میشود.
  2. ضخامت شیشه ۲۰ میلی متر
  3. قابلیت نصب به صورت بیرون بازشو و داخل بازشو
  4. با توجه به هسته ی فولادی نمای شیشه با ظرافت بیشتر و مقاومت بیشتری ایجاد میشود.
  5. عدم محدودیت در رنگ فریم شامل پادرکوتینگ ،آندایزینگ و طرح چوب
  6. دارای واشر های مخفی جهت آب بندی مناسب
  7. ایجاد سطح بصری یکنواخت شیشه
  8. هوابندی کامل با استفاده از نوار های EPDM

 

مزایای سیستم شیشه ای فریم لس

 

 از جمله مزایای سیستم ­های شیشه­ ای فریم لس (frameless) در ایجاد تغییر و تحول قابل ­ملاحظه در ظاهر خانه است، به گونه ­ای که صرفا با تعویض در و پنجره­ های کنونی خانه خود و استفاده از این سیستم­ ها می­توانید، این تغییر را به وجود بیاورید.

سیستم های شیشه­ ای بدون فریم در میان سیستم های کنونی در بازار با بیشترین استقبال مواجه شده­ اند، چراکه با نصب این درها و پنجرهای جدید، به نظر می­رسد که فضای بیشتری در خانه پدید آمده است. باز بودن و افزایش قابلیت نورگیری طبیعی خانه از بیرون، از جمله مزایای این سیستم در و پنجره ­های شیشه ­ای است.

در بخش­ های ذیل سایر پارامترها مربوط به این نوع سیستم­ ها نیز گفته خواهد می­شود.

از جمله سایر مزایای این نوع سیستم ­ها آن است که افرادی که تمایل دارند چشم ­انداز پیوسته ­ای از محیط بیرون از خانه خود را داشته باشند، این گزینه برای آنها کاملا ایده­آل است، زیرا در و پنجره­ هایی که دارای قاب­ هستند، نگاه به بیرون را تنها از طریق خود شیشه میسر می­کنند، اما این سیستم ­ها در تمامی محیط خود راه ارتباطی با بیرون را دارند. به این ترتیب با استفاده از این نوع سیستم ­های بدون فریم، علاوه بر بیشینه­ شدن چشم­اندازهای رو به بیرون، ظاهر خانه شما ساده، شکیل و مدرن به نظر خواهد رسید.

شیشه ­های بدون فریم به درستی ترجمانی از عبارت «هر چه ساده­تر، زیباتر» را ارائه می­کند.

درب­ های کشویی شیشه ­ای بدون فریم اغلب تنها با یکبار لمس کردن دکمه، به راحتی کار می­کند. نوع باز شدن درها نیز به خواست شما خواهد بود، به طوری که هم می­تواند در از مرکز و یا از سمت کناره ­ها باز شود. در این نوع سیستم این عملیات به راحتی انجام­ پذیر است. اگر شما هم در پی آن هستید که کف ­سازی منزل خود را از درون تا بیرون به شکلی در بیاورید که با حالت ممتد به نظر برسد، به کارگیری مسیرهایی با خطوط نامشخص در محیط ضروری است.

با به کار بردن این نوع سیستم­ ها که با حداقل بروز ظاهری (تنها ۱۰ میلی­متر) است، می­تواند به گونه­ ای کف سازی درون خانه شما را با مسیر بیرونی هماهنگ کند که انتقال از درون به بیرون کاملا نامحسوس به نظر برسد. درهای شیشه ­ای بدون فریم در تطبیق یافتن با نیازهای شما کاملا انعطاف ­پذیر عمل می­کنند.

شما این امکان را نیز در اختیار دارید که با استفاده از قفل ­های الکترونیکی، احساس امنیت خود در خانه را افزایش دهید. اگر شما قصد دارید حشرات را از داخل خانه خود بیرون کنید، صفحاتی در داخل درب­ها قابل نصب شدن است که این امکان را فراهم می­کند. بسته به اینکه درها و پنجره هایی که انتخاب می­کنید، یک یا دو جداره باشند، این امکان نیز وجود دارد که از سیستم های کشویی منحنی استفاده نمایید. به این ترتیب نمای فوق­العاده زیبایی پدید می ­آید.

یک در  یا پنجره کشویی با معماری ایده­ال از این قابلیت برخوردار است که در شرایط آب و هوایی بسیار سخت مقاومت نماید. همچنین اگر شما در نزدیکی اقیانوس سکونت دارید، این سیستم دارای ویژگی مهم دیگری نیز هست، و از شیشه­ های مقاوم به آب و هوا برخوردار است.

شکنندگی درهای شیشه­ ای بدون فریم  با عملکرد هوشمند، به آن میزان نیست که وقتی نام آن برده می­شود، در ذهن افراد شکنندگی زیادی متبادر می­شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *