Your PHP version (7.4.25) is not working on this theme. Please change it to PHP 7.2, 7.3, or 7.4 (Contact your hosting support.)

درباره ما - بهین نما

درباره ما

شرکت فنی مهندسی بهین نما پرشین در سال 86 با مشارکت گروهی از مهندسین جوان و جویای نام با مدیریت عاملی مهندس مهدی پوربافرانی با شماره ثبت 355302 و با هدف تحقیق و توسعه در فن آوریهای جدید ساختمانی در زمینه نماهای مدرن و سیستمهای جدید نرده و حفاظ تاسیس و آغاز به کار نمود.
 
فعالیت این شرکت در دو بخش بازرگانی و مهندسی می باشد.
 
در بخش بازرگانی، این شرکت در زمینه واردات ، طراحی و اجرای نماهای کرتین وال (Step-Unit , Cover Cap , U-Chanell) و نمای شیشه اسپایدر و کلمپ ، نمای خشک (سرامیک وکامپوزیت ) و نرده های مدرن آلومینیوم و استیل و دیگر سازه های مدرن فعالیت داشته است. 
در این میان پخش عمده و تامین ملزومات نمای شیشه و خشک و همچنین سیستمهای مدرن نرده برای شرکتها و گروههای همکار جزو سیاستهای اصلی شرکت بوده است.
 
این شرکت در زمینه بازرگانی افتخار همکاری با شرکتهای بزرگ بین المللی همچون ASAS ، ASTAS،DEMIRTAS،GURSAN، TEK YAPI و ... از ترکیه و شرکتهای GLORY و DONGGE از چین و GEZE  وMAME از آلمان را داشته است.
 
 
در بخش مهندسی این شرکت تا کنون توانسته بالغ بر50،000 متر مربع  در زمینه سیستمهای نوین نمای ساختمان از فاز طراحی تا اجرا را در مناطق مختلف کشور، عهده دار باشد.
و هم اکنون نیز پروژه های مختلفی را در دست اجرا دارد.
در زمینه سیستمهای مدرن نرده و حفاظ نیز این شرکت با برآوردی در حدود 100،000 متر طول جز پیشتازان این بخش در ایران می باشد.