Your PHP version (7.4.25) is not working on this theme. Please change it to PHP 7.2, 7.3, or 7.4 (Contact your hosting support.)

نمای کریتن وال با نمای داخلی چوب - بهین نما

نمای کریتن وال با نمای داخلی چوب

سیستم نرده شیشه ای خود ایستا
سیستم نرده شیشه ای خود ایستا
6 آگوست 2018
کرتین وال اسپایدر
سیستم اسپایدر کلمپ
6 آگوست 2018

نمای کریتن وال با نمای داخلی چوب

کرتین وال نمای داخلی چوب

نمای کرتین وال با سازه الوار چوبی زیبایی و گرمای خاصی به فضا و معماری داخلی بنا می دهد.

کرتین وال چوبی ترکیبی از چوب  شیشه آلومینیوم می باشد که بدلیل استفاده از الوارهای چوب به جای پروفیل های آلومینیومی دارای عایق بندی گرمایی فوق العاده ای می باشد و اکثرا در مناطق سردسیر و مکانهایی که احتیاج به استفاده از متریال چوب برای هماهنگی بیشتر با سایر اجزای ساختمان که از جنس چوب هستند بکار می رود.

اجزا تشکیل دهنده:

 1-استراکچر اصلی از جنس چوب با تخلخل های مختلف الوارچوب از 350کیلوگرم تا 500 کیلوگرم وابعاد مختلف از عرض50 میلیمتر تا200 میلیمتر

2-شیشه های دوجداره یا سه جداره    

3-لاستیکهای آب بندی         

4-پروفیلهای آلومینیومی طراحی شده جهت نصب لاستیکهای آب بندی برای الوارهای عمودی وافقی و نصب شیشه

5-صفحه نگهدارنده و پروفیل کاور از جنس آلومینیوم یا استفاده از کاور چوبی به جای آلومینیومی جهت پوشش نهایی کامل از جنس چوب، تا ظاهر نمای کرتین وال چه از داخل و چه از خارج نما کامل چوب دیده شود.

الوارهای عمودی وافقی توسط کانکشن های آلومینیومی دو تکه به هم متصل می شوند که یک تکه آن بر روی الوار عمودی نصب شده و تکه دیگر بر روی چوب افقی نصب می شود و چوب افقی از داخل بصورت کشویی به کمک این کانکشن ها در جای خود قرار می گیرد ودر انتها هر دو تکه کانکشن به همدیگر از قسمت جلو تثبیت می شوند. ودر نهایت بدلیل مخفی بودن اتصالات چوب های افقی و عمودی جلوه بسیار زیبا ویکپارچه ای به نمای کرتین وال چوب می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *